Terug naar agenda
Pijleracademie: Wao/Wia
woensdag 25 oktober 2023
Een informatieve module voor leden van cliëntenraden & adviesraden, (beginnende) spreekuurhouders en andere vrijwilligers die bezig zijn met informatie & advies.
De Wia (en nog een beetje over de Wao) wordt uitgelegd door deskundige vrijwilligers. Met veel ervaring in de sociale zekerheid en recht.
Wia betekent: Wet Werk en Inkomen naar Arbeidsvermogen. Er zijn twee soorten Wia-uitkeringen: de IVA en de WGA. De IVA kunt u krijgen als u bijna niet meer kunt werken. De WGA als u nu of in de toekomst nog wel (deels) kunt werken. Waarom krijgt iemand een Wia-uitkering, hoe lang heb je recht? Wat is het verschil met de Ziektewet? Hoe vinden beoordelingen plaats en welke plichten zijn er binnen IVA en WGA?
informatie
Datum | 25-10-2023 |
Tijd | 10:00 - 12:00 uur |
organisator
Naam | De Pijler |
depijler@burgerkrachtlimburg.nl | |
Telefoon | 0658073018 |
locatie
Naam | Centre Manjefiek Malberg |
Adres | Malbergsingel 62 |
Postcode | 6128 AV Maastricht |